» » » قرعه کشی ماهیانه کاربران ویژه وب دیزاین دانلود (اولین دوره)
تاریخ انتشار/بروزرسانی: 10 مرداد 1394
نمایش: 5753

قرعه کشی ماهیانه کاربران ویژه وب دیزاین دانلود (اولین دوره)

با توجه به استقبال کاربران گرامی سایت و به جهت تقدیر از همراهی آنان تصمیم گرفتیم از این پس هر ماه یک دوره قرعه کشی برای کاربران ویژه، برگزار نماییم. در این قرعه کشی به کاربرانی که در دوره ذکر شده عضو ویژه سایت گردند به قید قرعه و نسبت به امتیاز کسب شده هدایایی تقدیم خواهد شد.

کاربران گرامی دقت نمایند قرعه کشی بر اساس امتیاز کسب شده کاربر انجام خواهد شد. یعنی هر کاربری که امتیاز بیشتری دارد از شانس برنده شدن بیشتری برخوردار خواهد بود.

عضویت ویژه یک ماهه: 1 امتیاز
عضویت ویژه سه ماهه: 2 امتیاز
عضویت ویژه یک ساله: 3 امتیاز
عضویت ویژه دو ساله: 4 امتیاز
عضویت ویژه دائمی: 5 امتیاز

این قرعه کشی ویژه کاربران تازه ثبت نام شده و همینطور تمدید کاربری ویژه بعد از اتمام کاربری ویژه فعلی کاربر می باشد. کاربرانی که عضویت خود را تمدید می نمایند دقت نمایند حتما پس از تمدید از طریق فرم تماس با ما نام کاربری و نوع بسته خریداری شده را ارسال نمایند. در غیر اینصورت متاسفانه در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد.

اولین دوره از تاریخ 10 الی 31 مرداد 1394 برگزار می گردد. قرعه کشی یکم شهریور ماه برگزار و نام برندگان در همین صفحه اعلام خواهد شد. جوایز این دوره سه عدد بن خرید 30 هزار تومانی از سایت محصولات کمک طراحی goodUI برای سه نفر از کاربران ویژه خواهد بود. goodUI مجموعه ای از محصولاتی است که برای طراحی یک رابط کاربری، یک وب سایت و یا یک اپلیکیشن موبایل به آن نیاز خواهید داشت. جهت آشنایی بیشتر با محصولات تولیدی این گروه به سایت goodui.ir مراجعه فرمایید.


ارسال نظر
برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.