» » » دو سالگی وب دیزاین دانلود
تاریخ انتشار/بروزرسانی: 04 آبان 1394
نمایش: 4879

دو سالگی وب دیزاین دانلود


روزها و ماهها گذشتند تا به دو سالگی تاسیس سایت وب دیزاین دانلود رسیدیم.
رسیدیم و در این رسیدن بی شک همیاری و همراهی شما کاربران عزیز موثر بوده است. خوشحالیم که همچنان پس از گذشت دو سال با وجود مشکلات و موانع بسیار، سایت‌مان مفید و غنی بوده و به جرات می توانیم بگوییم نمونه ای ایرانی و حتی خارجی برای آن پیدا نشده است. همانطور که از ابتدا تعیین کردیم، هدف وب دیزاین دانلود تجمیع و گردآوری منابع مورد نیاز طراحان وب و گرافیک در یک جا با دسته بندی های مناسب و ارائه لینک دانلود مستقیم با سرعت بالا بر روی سرورهای خود سایت بود. اکنون فکر میکنیم در این راه موفق بوده ایم و با توجه به بازخوردها، رضایت نسبی کاربران گرامی را جلب کرده ایم و موفقیتی بالاتر از این برای یک وب سایت وجود نخواهد داشت که بتواند کاربرانی همراه و وفادار برای خود داشته باشد.

خلاصه ای از عملکرد وب سایت در یک سال اخیر شاید برایتان جالب باشد:
- نزدیک به 13,500 منبع در 35 موضوع مختلف منتشر شده است.
- بیش از 9,000 کاربر از خدمات ما استفاده کرده اند.
- ماهیانه حدود 500 منبع با میانگین روزانه 15 مطلب منتشر شده است.
- منابع سایت حدود 226,000 بار دانلود شده اند.
- بازدید از صفحات سایت بطور میانگین روزانه به 12,000 بار می رسد.

به پاس قدردانی از کاربران ویژه وب سایت، از 3 ماه پیش اقدام به برگزاری قرعه کشی های ماهیانه و اعطای هدیه‌ای ناقابل به آن عزیزان کرده ایم و این ماه چهارمین دوره آن در حال برگزاری است. که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

از روز گذشته سیستم عضویت ویژه بازنویسی و بصورت آزمایشی در حال عضوگیری می باشد. این سیستم دارای امکانات بهینه ای از لحاظ مدیریتی است و دست ما را برای ارائه خدمات و سرویس های مختلف باز می گذارد. نمایش پیش فاکتور قبل از پرداخت نهایی و ارسال ایمیل فاکتور تراکنش و همچنین ایمیل انقضاء عضویت از امکانات این سیستم جدید است. همچنین درگاه جهان پی در کنار درگاه قبلی پی لاین هم اکنون فعال شده تا مشکلات واریز هزینه عضویت را کاهش دهد.

بمناسبت دو سالگی وب دیزاین دانلود از امروز تا مدت محدودی برای کلیه پلن های عضویت ویژه تخفیف از 10 الی 30 درصد درنظر گرفته شده است. بطوریکه عضویت ویژه دو ساله هم اکنون با 30% تخفیف ارائه می شود. امید است این تخفیفات در کنار قرعه کشی های ماهیانه و افزایش کیفیت و منابع سایت موجبات رضایت شما کاربران عزیز را فراهم آورد.

در انتها مانند همیشه منتظر پیشنهادات و انتقادات شما هستیم و خوشحال خواهیم شد اگر نظری دارید آن را با ما درمیان گذارید.
در صورت تمایل در نظرسنجی زیر شرکت کرده و ما را در دریافت بازخورد از کاربران یاری کنید.
با سپاس - تیم مدیریت وب دیزاین دانلود


عملکرد سایت در یکسال اخیر را چگونه دیدید؟ارسال نظر
برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.