» عضویت ویژه

عضویت ویژه

بدلیل هزینه سرورهای اختصاصی سایت و جهت افزایش کیفیت و رضایت کاربران گرامی، امکان دانلود فایل ها با لینک مستقیم برای اعضای ویِژه فعال بوده و کاربران مهمان و عادی فقط می توانند به مطالب و لینک دانلود غیرمستقیم (در برخی مطالب) دسترسی داشته باشند. مزایای عضویت ویژه به شرح زیر است:

 

- امکان دانلود فایل ها با لینک مستقیم و سرعت بالا از سرورهای اختصاصی سایت.

- دسترسی به آرشیو نسخه های پیشین فایل با لینک مستقیم و بدون حذف شدن.

- امکان متوقف کردن موقت دانلود فایل های حجیم توسط برنامه های مدیریت دانلود (در صورت ثابت بودن IP کاربر).

- امکان دانلود از طریق دانلود منجرها.

- عدم نمایش تبلیغات برای کاربر ویژه و در نتیجه افزایش سرعت بارگذاری صفحات و سایت.

- عدم محدودیت در IP کاربر بعنوان کاربر ایرانی یا غیرایرانی (پیشنهاد می شود از IP های ایران استفاده نمایید).

- دریافت خبرنامه ایمیلی.

 

کاربران مهمان پس از تکمیل فرم عضویت عادی و فعال سازی عضویت شان به صفحه عضویت ویژه ارجاع داده خواهند شد که در این صفحه می توانند اقدام به انتخاب پلن و واریز آنلاین هزینه نمایند. پس از واریز کاربر عادی به کاربر ویژه تبدیل شده و لینک دانلود برای ایشان فعال خواهد شد. عضویت ویژه کاربر در تاریخ مقرر بطور خودکار تمام شده و دوباره به عضویت عادی تبدیل خواهد شد.

 

   

  

 

کاربران گرامی دقت نمایند منابع و فایل های ارائه شده در این وب سایت اکثراً بصورت نال شده بوده و وب دیزاین دانلود هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوا و عملکرد صحیح آنها نداشته و حق عضویت تنها برای امکان دانلود با لینک مستقیم از سرورهای سایت دریافت می گردد.

 

پرسش های متداول:

+ منابع سایت شما فارسی شده هستند؟

- خیر، هیچکدام از منابع قرار گرفته در سایت فارسی شده نیستند و فقط نال شده نسخه اصلی می باشند.

 

+ منابع شما در سایر سایت های خارجی و داخلی وجود دارند، دلیل دریافت حق عضویت چیست؟

- سایت های خارجی فایل ها را در سرورها و هاست های غیر رایگان و با لینک غیرمستقیم ارائه می دهند. در حالیکه منابع در سایت ما بصورت مستقیم و بر روی سرورهای قدرتمند خودمان بدون محدودیت در حذف و یا سرعت در دانلود و با قابلیت متوقف کردن دانلود، ارائه شده اند. همچنین بدلیل قرار گرفتن فایل ها بر روی سرورهای ما آرشیو نسخه های پیشین نیز در صورت وجود در هر مطلب قرار گرفته و قابل دسترسی می باشد که در نوع خود بی نظیر است.

از طرفی ما معتقد به حفظ حقوق کاربران می باشیم از این رو بجای پر کردن و سنگین کردن صفحات با تبلیغات بنری و پاپ آپ، دریافت حق عضویت را جبرانی برای هزینه های سایت قرار داده ایم تا بتوانیم خدمات را ارائه دهیم.

 

 لطفاً در صورت داشتن هرگونه سوال یا پیشنهاد از طریق فرم تماس با ما اقدام فرمایید.

 

با سپاس

مدیریت سایت