» » » اخطار کلاهبرداری با قالب وب دیزاین دانلود
تاریخ انتشار/بروزرسانی: 07 دی 1396
نمایش: 3450

کاربران گرامی توجه نمایید، وب دیزاین دانلود هیچ گونه سایت مشابه و همکاری نداشته و فعالیت آن فقط تحت دامنه webdesigndl.com می‌باشد. متاسفانه مدتی است برخی از افراد سودجو با استفاده از شکل و قالب وب دیزاین دانلود و پیشنهادات عضویت غیرمنطقی به قصد کلاهبرداری و سوء استفاده از اعتماد کسب شده توسط وب دیزاین دانلود، اقدام به ثبت دامنه‌ و برند دیگری نموده و عکس و محتوا و متون و عبارات سایت ما را کپی و در سایت خود قرار می‌دهند. شکایت‌های متعددی از کاربران قربانی این سایت های تقلبی به ما رسیده است که برای دانلود پرداخت انجام داده ولی فایلی دریافت نکرده اند. ما نیز پیشنهاد دادیم از طریق مراجع قانونی و پلیس فتا پیگیری نمایند.

وب دیزاین دانلود حق شکایت از این قبیل سایت‌ها را محفوظ دانسته و به زودی و پس از تکمیل مستندات و ایمیل‌های کاربران قربانی، از طریق پلیس فتا اقدام به ثبت شکایت و پرونده کلاهبرداری و سوء استفاده از شکل و قالب و محتوای سایت آنها (هویت این افراد از طریق دامنه ثبت شده مشخص بوده و براحتی قابل ردیابی است) خواهد نمود.

از شما کاربران وفادار که در طی این سال‌ها با اعتماد به سایت خودتان ما را در بروزرسانی و ارائه خدمات بهتر یاری نموده‌اید درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه وب سایت هم شکل و شبیه، مورد را از طریق فرم تماس با ما، در میان بگذارید.

- با تشکر. مدیریت وب دیزاین دانلود


ارسال نظر
برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.