» » » جشنواره نوروز ۹۷ وب دیزاین دانلود (پایان یافت)
تاریخ انتشار/بروزرسانی: 24 اسفند 1396
نمایش: 2990

ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن سال نو، به اطلاع می‌رسانیم طبق رسم سال‌های پیش جشنواره نوروزی وب دیزاین دانلود امسال نیز به این شرح برگزار خواهد شد.
کلیه کاربران عادی که در مدت جشنواره نوروزی، اقدام به خرید عضویت ویژه مادام العمر (با تخفیف) به قیمت ۹۷ هزارتومان نمایند در قرعه‌کشی ۵ کارت هدیه بن خرید ۱۰۰ هزارتومانی از سایت دیجی‌کالا که در پایان جشنواره برگزار خواهد شد شرکت داده می‌شوند. این قرعه‌کشی شامل کاربران مادام العمر فعلی نیز خواهد شد. کاربران ویژه پایه، حرفه‌ای و نامحدود می‌توانند با پرداخت مابه التفاوت حق عضویت از تخفیف جشنواره استفاده و در قرعه کشی شرکت نمایند. اسامی برندگان در پایان جشنواره در همین صفحه منتشر می‌شود.

کاربران عادی پس از ثبت‌نام و ورود در سایت می‌توانند از طریق این لینک اقدام به خرید پلن عضویت مادام العمر نمایند.
لطفا دقت فرمایید قبل از ثبت‌نام و پرداخت هر گونه وجه حتما شرایط و قوانین استفاده را به دقت مطالعه نمایید و پس از موافقت با آن اقدام به ثبت‌نام نمایید.

[بروزرسانی]
با تشکر از کاربران شرکت کننده در جشنواره نوروزی وب دیزاین دانلود، به اطلاع می‌رسانیم قرعه‌کشی در بین کاربران مادام العمر قدیمی و جدید صبح امروز برگزار گردید و کاربران ذیل هرکدام برنده یک بن خرید ۱۰۰ هزارتومانی از دیجی‌کالا گردیدند که به همه این عزیزان تبریک می‌گوییم.

برندگان جشنواره نوروزی:
tagdam
legion17
Ahmad_Gholia
digibuy007
rana.hemmati

کاربران برنده لطفا با ایمیل webdesigndlcom@gmail.com جهت دریافت هدایای خود تماس بگیرند.


ارسال نظر
برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید.