/ شرایط و قوانین ارائه خدمات

شرایط و قوانین ارائه خدمات

شرایط و قوانین ارائه خدمات در سایت وب دیزاین دانلود:

 

۱. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

۲. این وب سایت یک دانلود سنتر بوده و فقط منابع را با لینک مستقیم، بدون انقضاء و بصورت دسته‌بندی شده و به‌روز در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

۳. مبالغ دریافت شده در قبال خدمات این سایت، بجای نمایش تبلیغات آزاردهنده، برای جبران هزینه سرورهای داخلی و خارجی برای هاستینگ فایل‌ها می‌باشد.

۴. در این سایت هیچ فایلی طراحی و تولید نمی‌شود و کلیه منابع به اتفاق از سایت‌های خارجی و سایت فروشندگان تهیه شده است.

۵. منابع قرار گرفته زبان اصلی بوده و برخی که از قالب‌هایی که امکان راست چین شدن (طبق اظهارات سازنده آن) دارند در عنوان مطلب ذکر شده است.

۶. هیچ کدام از قالب‌ها و افزونه‌ها توسط ما فارسی‌ سازی نشده‌اند.

۷. منابع قرار گرفته (عمدتا قالب‌ها، افزونه‌ها و اسکریپت‌ها) بدلیل عدم امکان تست و بررسی، ریپ و نال بودن شامل هیچ گونه پشتیبانی در نصب درست، عملکرد صحیح و رفع خطا نمی‌باشند.

۸. بدلیل حمایت از حقوق ایرانیان در این سایت هیچ‌گونه قالب و افزونه‌ی فارسی و ایرانی در دسترس نخواهد بود.

۹. منابعی که گزارش نقض کپی‌رایت داشته باشند بلافاصله از سایت حذف می‌گردند.

۱۰. کلیه منابع فاقد لایسنس معتبر بوده و مسئولیت تهیه و استفاده از آن بطور کامل بر عهده کاربر می‌باشد.

۱۱. ممکن است برخی از منابع نیاز به فعال‌سازی داشته باشند که خارج از مسئولیت سایت است.

۱۲. جهت حفظ کپی‌رایت و حقوق سازندگان و در صورتی که امکان پرداخت دلاری داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم از طریق کلیک بر روی لینک "سایت منبع" اقدام به خرید لایسنس و نسخه اصلی نمایید.

۱۳. هزینه پرداخت شده بابت عضویت در باشگاه کاربران ویژه بدلیل دسترسی به دهها هزار منبع سایت، به هیچ عنوان قابل عودت نمی‌باشد.

۱۴. در پرداخت‌ها و دانلودهای تک فایل، فقط در صورتیکه محصول تایید شده باشد و در صورت مغایرت فایل با اطلاعات ارائه شده در صفحه منبع، هزینه تا ۷۲ ساعت پس از درخواست، عودت داده خواهد شد.

۱۵. تعهد وب دیزاین دانلود در قبال اشتراک‌های دائمی و بدون انقضاء تا پایان فعالیت و سرویس دهی سایت می‌باشد و پس از آن ملغی خواهد شد.

۱۶. وب دیزاین دانلود هیچگونه تعهدی بابت قرار دادن فایل‌های درخواستی کاربران و نسخه‌های به‌روز شده آنها نداشته و تنها در صورت موجود بودن نسخه‌های نال و ریپ شده آن را قرار خواهد داد.

۱۷. کلیه حقوق اختصاصی این سایت اعم از نام و برند، قالب سایت، منابع ویژه تولید شده و ... محفوظ بوده و هرگونه تخلف قابل پیگیرد است.

۱۸. برخی از مفاد این قوانین در طول زمان ممکن است تغییر یابد. این تغییر به اطلاع کاربر خواهد رسید.


عضویت، دریافت نام کاربری و پرداخت هزینه بابت خدمات سایت، بمنزله قبول تمام شرایط فوق توسط کاربر بوده و قابل استناد است.