عضویت ورود
همین امروز به جمع هزاران کاربر ویژه ما پیوسته و 30458 منبع سایت را بدون وقفه و با سرعت بالا دانلود کنید.
جدیدترین منابع انحصاری
» راهنمای خرید اشتراک در یک دقیقه

راهنمای خرید اشتراک در یک دقیقه

 

* قبل از ثبت‌نام و خرید اشتراک می‌توانید انواع پلن‌های اشتراک را به همراه جدول مقایسه در این صفحه مشاهده نمایید.

* همچنین ثبت‌نام و خرید به منزله موافقت با شرایط و قوانین ارائه خدمات وب دیزاین دانلود می‌باشد.

 

جهت ثبت‌نام و خرید اشتراک در یک دقیقه! برای دانلود فایل‌ها مراحل زیر را طی نمایید:

 

۱- کافی است با مراجعه به لینک ثبت‌‌نام فرم مربوطه را تکمیل و عضویت خود را ثبت نمایید. 

 

 

۲- پس از ثبت‌نام موفق بصورت اتوماتیک به داشبورد اشتراک ویژه منتقل می‌شوید که در ابتدا به شکل زیر خواهد بود و حساب شما در حال حاضر غیرفعال می‌باشد تا زمانیکه اقدام به خرید اولین اشتراک نمایید. 

 

 

۳- جهت خرید اشتراک کافی است از فرم خرید/تمدید در سمت چپ داشبورد استفاده نمایید. یکی از انواع اشتراک را بسته به نیاز خود انتخاب کنید. در صورت داشتن کد تخفیف آن را وارد کنید و سپس درگاه مورد نظر را انتخاب کنید. درگاه پرداخت بصورت پیش فرض بانک سامان است که در مواقعی که مشکلی در این درگاه وجود داشت می‌توانید درگاه زرین پال را انتخاب کنید.

 

 

۴- پس از زدن دکمه ثبت بلافاصله به درگاه امن پرداخت منتقل می‌شوید. در این مرحله حتما موارد امنیتی و چک کردن URL درگاه بانکی را جهت جلوگیری از هرگونه مشکل انجام دهید و سپس اقدام به پرداخت هزینه اشتراک نمایید. پس از پرداخت موفق شماره پیگیری تراکنش به شکل زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

 

 

۵- اشتراک ویژه شما با موفقیت ثبت و قابل استفاده است. با رفتن به صفحه اصلی در منو داشبورد می توانید وضعیت اشتراک خود را به شکل زیر مشاهده نمایید. 

 

 

۶- اکنون جهت دانلود هر فایل می‌توانید وارد سایت اصلی شده و بر روی دکمه دانلود هر فایل کلیک نمایید تا دانلود بصورت خودکار انجام شود. دقت نمایید نیازی برای لاگین در سایت اصلی نمی‌باشد و برای دانلود فایل‌ها ورود در سیستم اشتراک ویژه کافی است.