/ تغییرات سیستم اشتراک ویژه

تغییرات سیستم اشتراک ویژه

 

 

  

کاربر گرامی، سلام!

همانطور که مطلع هستید بدنبال مشکلات پدید آمده پس از قطع ارتباط ایران از شبکه جهانی اینترنت پیرو حوادث تلخ آبان ماه گذشته و عدم دسترسی به سایت‌هایی که میزبانی خارج از ایران داشتند، در چنین شرایطی بر اساس نیاز حرفه‌ای کاربران سایت بابت دسترسی مداوم به منابع طراحی وب و گرافیک، تصمیم گرفتیم در اولین فرصت سایت وب دیزاین دانلود را به داخل ایران و سرورهای ایرانی انتقال دهیم. این مهم هم اکنون در بهترین و ایده آل‌ترین حالت و بر روی بهترین سرورهای ممکن در ایران صورت گرفته است که سرعت دسترسی به سایت و دانلود منابع را به بالاترین حد ممکن می‌رساند. 

 

در این بین تغییراتی در شرایط اشتراک ویژه و کنترل پنل آن رخ داده است.

کاربرانی که قبل از ۱۱ دی ۹۸ مشترک ویژه شدند، لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه و نسبت به وضعیت خود اقدام نمایید.

۱- دسترسی به کنترل پنل قبلی که در آدرس vip.webdesigndl.com وجود داشت دیگر ممکن نمی باشد. 

۲- کاربران ویژه فعلی که در این پنل اقدام به ثبت نام نموده بودند بایستی با همان ایمیل و نام کاربری در داخل سایت اصلی اقدام به ثبت نام نمایند.

۳- پس از ثبت نام از طریق فرم تماس با ما نام کاربری خود را اعلام نمایید تا اشتراک ویژه شما در سیستم جدید فعال گردد.

۴- در صورتیکه پس از گذشت ۴۸ ساعت از ارسال نام کاربری ایمیل فعال سازی اشتراک ویژه را دریافت نکردید مجددا اقدام به ارسال نمایید.

۵- کاربران قدیمی سایت که در سایت اصلی حساب کاربری داشته اند نیازی به ثبت‌نام جدید ندارند و کافی است با همان نام کاربری قبلی خود وارد سایت شده و اقدام به ارسال فرم تماس با ما با موضوع فعال سازی اشتراک ویژه نمایند. (در صورت فراموشی رمز عبور از این لینک اقدام به بازیابی نمایید)

۶- بدلیل بازگشایی مجدد سیستم عضویت سایت اصلی، امکان ارسال نظر برای تمام کاربران ویژه فراهم است.

 

در صورت وجود هر گونه مشکل و سوال از طریق فرم تماس اقدام به پرسش نمایید.